WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 18 maja, 10:00 (8 dni) - Suchy Las, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
  Mała Poznańska Wiosna Muzyczna to program edukacyjno-artystyczny skierowany do dzieci i młodzieży. Zaplanowane warsztaty staną się wyjątkową okazją do odbycia podróży po świecie muzyki współczesnej, dzięki zastosowaniu interdyscyplinarnych kontekstów (...)
 • 23 maja (2 dni) - Poznań, Park Jana Pawła II
  , koncert, juwenalia
    Otwarcie bram 19:00 Do godz. 20:00 studenci wstęp FREE. Po godz. 20:00 wstęp z ważnym biletem studenckim oraz aktualną legitymacją. Juwenalia nie mogłyby się odbyć bez mocno RAP-owego akcentu. W czwartek na scenie wystąpi Łukasz (...)
 • 23 maja, 8:00 (4 dni) - Baborówko, Pałac Baborówko
  SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
  , festiwal
  Festiwal Jeździecki Baborówko 2019 to międzynarodowe i krajowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego oraz weekend pełen sportowych emocji i aktywności dla całych rodzin: 👉 eliminacja do Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020, 👉 (...)
 • 23 maja, 9:00 (4 dni) - Poznań
  Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze szczegółową anatomią i biomechaniką kręgosłupa w odcinkach szyjnym, piersiowym i lędźwiowo-krzyżowym oraz z fizjologią stanu zapalnego w organizmie człowieka. Kursant pozna szereg testów bezpieczeństwa (...)
 • 23 maja, 9:00 - Poznań, Concordia Design
  Niezwykłe, pobudzające warsztaty z aktorem i performerem Jakubem Snochowskim oraz ekspertką ds.kreatywności Sylwią Hull Wosiek. Czym jest improwizacja w biznesie? Jak osiągać lepsze efekty w pracy zespołowej? Gdzie szukać inspiracji do (...)
 • 23 maja, 12:00 - Poznań, Świadoma Mama
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  , warsztaty, dla kobiet
  Jesteś mamą lub dopiero razem z partnerem spodziewacie się dziecka? Szukasz sprawdzonej wiedzy, chcesz porozmawiać z lekarzami z Twojego miasta? Szukasz ciekawych produktów i nowości dla siebie lub dziecka? Zapraszamy BEZPŁATNE warsztaty dla (...)
 • 23 maja, 15:30 (3 dni) - Poznań, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM
  , wykład, zlot
  W ramach obchodów jubileuszowych Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych w dniach 23–25 maja zaprasza na Forum Krytyki Filmowej. W programie panele dyskusyjne i prezentacje z przewidzianym i pożądanym udziałem publiczności. Wśród gości (...)
 • 23 maja, 16:00 - Żerków, Kręgielnia MCT Żerków
  OWLA 7 – to największe spotkanie miłośników marki Opel. Edycja 2019 będzie już siódmym zlotem i odbędzie się w terminie: 23-26.05.2019 r. w Żerkowie w woj. Wielkopolskim. OWLA to nie tylko samochody - to przede wszystkim ludzie i ich pasja (...)
 • 23 maja, 16:30 - Poznań
  , dla dzieci
  23. V godz. 11.00 Czwartek literacki z „Bandą czarnej frotté” Tym razem czarna skarpetka frotté ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować w czarnym worku ze śmieciami. Gnana głodem, loduje na okręcie (...)
 • 23 maja, 17:00 - Poznań, Dom Tramwajarza
  Chciał(a)byś pozbyć się niedoskonałości z twarzy na zdjęciu? Chcesz ładnie i skutecznie wyciąć postać lub przedmiot i umieścić na innym tle? Chciał(a)byś skleić kilka zdjęć w jedno? Wszystko to (i wiele więcej!) można zrobić za pomocą darmowego (...)
 • 23 maja, 17:00 - Poznań, Schron
  Warsztat skierowany jest do osób, które mają już doświadczenie z techniką długiego naświetlania lub uczestniczyły w warsztacie „Plener nocny”. Zaawansowany warsztat rozpoczniemy od krótkiego wykładu. Następnie przejdziemy do praktycznej części (...)
 • 23 maja, 17:00 - Słupca, Miejski Dom Kultury
  Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Na naszej scenie zaprezentują się artyści znani z anteny telewizji Silesia. Bilety tylko 30 złotych
 • 23 maja, 18:00 - Ostrzeszów, Ostrzeszowskie Centrum Kultury
  Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do (...)
 • 23 maja, 18:00 - Poznań
  RĘKODZIEŁO
  , rodzinne, wykład, warsztaty
  Zbuduj dla swojej mamy unikalny prezent ! :)Czego nauczysz się na warsztatach?- czym są lasy w słoiku oraz jakie rośliny można w nich stosować- jak stworzyć kompozycje las w słoiku- jak dbać o „las w słoiku”- poznasz kilka naszych praktycznych (...)
 • 23 maja, 18:00 - Poznań, Salka szkoleniowa
  DOM, WNĘTRZE, OGRÓD
  , rodzinne, wykład, pokaz, warsztaty
  Zbuduj dla swojej mamy unikalny prezent ! :) Czego nauczysz się na warsztatach? - czym są lasy w słoiku oraz jakie rośliny można w nich stosować - jak stworzyć kompozycje las w słoiku - jak dbać o „las w słoiku” - poznasz kilka naszych (...)
 • 23 maja, 18:00 - Konin, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st w Koninie
  Muzyczna "rywalizacja" Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie i Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu.
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Klub u Bazyla
  В мае 2019 в оркестр «Ляпис 98» и Сергей Михалок отправляются в Польшу. На концерте вас ждёт эксклюзивное шоу «Всем девчонкам нравится», посвящённое яркому празднику весны, состоящее только из золотых хитов и любимых песен, которые поют уже (...)
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Klub u Bazyla
  Оркестр «ЛЯПИС 98» и Сергей Михалок возвращаются в Познань! Вас ждёт эксклюзивное шоу «Всем девчонкам нравится», посвящённое празднику весны и состоящее только из золотых хитов и любимых песен, которые поют уже несколько поколений! Билеты (...)
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Klubokawiarnia Meskalina
  , koncert
  Pieśni Rosyjskich Poetów i Bardów, m.in. Szewczuk, Zhenia Urich, Rosenbaum, Wysocki, Okudżawa. Włodek Sypniewski (gitara i śpiew) i Michał Rybacki (skrzypce). Grupa Blues Makers ma za sobą dziesiątki koncertów w kraju i za granicą, wiele festiwali: (...)
 • 23 maja, 19:30 - Poznań, Dom Tramwajarza
  Warsztat skierowany jest do osób, które mają już doświadczenie z techniką długiego naświetlania lub uczestniczyły w warsztacie „Plener nocny”. Zaawansowany warsztat rozpoczniemy od krótkiego wykładu. Następnie przejdziemy do praktycznej części (...)
 • 23 maja, 19:30 - Poznań, Klub pod Minogą
  Mamy przyjemność zaprosić do kultowego klubu z muzyką na żywo... nieliczny z pozostałych w stolicy Wielkopolski. Tym razem będzie dubeltowo, zagramy my i nasi goście, znana wszystkim i lubiana Wizja Lokalna. Wjazd 10 zł. Zapraszamy serdecznie (...)
 • 23 maja, 20:00 - Poznań, Blue Note Poznań
  , koncert
  Utworami Krzysztofa Komedy i innymi standardami jazzowymi w nowych aranżacjach chcemy pożegnać Piotra Nycza – animatora kultury związanego przed laty ze studenckim klubem Eskulap. Ze specjalną dedykacją dla niedawno zmarłego współtwórcy festiwalu (...)
 • 23 maja, 20:00 - Ostrzeszów, Celinka
  Wszystko co wiemy o przyszłości, to tylko chłodne prognozy. To w nich tkwią wszystkie nasze nadzieje i obawy. Mogą zwiastować wieczne słońce i szczęście, albo fatum i niekończący się, wściekły tajfun, niszczący wszystko co spotka na swej drodze (...)
 • 23 maja, 20:00 - Poznań, Fermentownia
  Kolejne oficjalne spotkanie Poznańskiej Ligi Piwowarów Domowych odbędzie się 23.05 o godz.20.00. Regulaminowo ;) przynosimy i oceniamy Dry Stout ;) Porządek spotkania znany! Do zobaczenia!
 • 24 maja, 9:00 - Środa Wielkopolska, Ośrodek Kultury
  DATA: 24.05.2019 Impreza całodniowa (zakończenie Przeglądu zależne od liczby zgłoszeń). Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na naszej stronie www.oksroda.pl, w zakładce "Do pobrania" W Przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie dziecięce (...)
 • 24 maja, 12:00 (3 dni) - Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  KULTURYSTYKA I FITNESS WYCZYNOWY
  👉 Od 2005 roku, dzięki współpracy z największymi szkołami dla Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych, EU4YA by tiguar to największe wydarzenie poświęcone rozwojowi Trenerów i Instruktorów branży fitness w Polsce! W maju - bądź razem (...)
 • 24 maja, 16:00 - Jarocin, Jarociński Ośrodek Kultury
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Dzień Mamy ze Studiem Kreacji Ruchu w Jarocinie 24.05 (piątek) godz. 16.00-18.00 Jarociński Ośrodek Kultury (salka 6-parter) W programie: - wspólna nauka choreografii tanecznych - gry i zabawy ruchowe - wspólny relaksik - zajęcia kreatywne (...)
 • 24 maja, 17:00 - Tarnowo Podgórne, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  Serdecznie zapraszamy na pokaz prac wykonanych podczas tegorocznego sezonu artystycznego przez Koło Filmowe Animiaki. Zaprezentujemy etiudy zrealizowane w technice plastelinowej, animacje w materii sypkiej oraz w oleju. Nie zabraknie również (...)
 • 24 maja, 17:00 - Gniezno, Ogródek Jordanowski
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Serdecznie zapraszamy dzieci oraz osoby dorosłe na Powiatowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 24 maja 2019r. od godz. 17.00 w ogródku jordanowskim na os. Piastowskim w Gnieźnie. Odbędziemy podróż przez świat różnorodności kulturowej. Rozpoczniemy (...)
 • 24 maja, 18:00 - Gniezno, Aula Szkoła Pomnik
  Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, Dom Dźwięku
  Dzień dobry:) Wracamy po prawie pół rocznej przerwie z naszą cudowną Ceremonią Kakao ♥ Będzie jak zawsze pysznie, tanecznie i pięknie :) Kakao otwiera zmysły i dodaje energii. Sprawia, że łatwiej jest się skontaktować z tym, co jest w tu i (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, Biblioteka Raczyńskich
  „Borderline. Dwanaście podróży do Birmy". Spotkanie z Grzegorzem Sternem Grzegorz Stern w latach 2006-2018 dwanaście razy podróżował do Birmy, był świadkiem wielu ważnych wydarzeń w kraju. Rozmawiał z mnichami, więźniami, partyzantami, obserwował (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, The Kitchen-studio kulinarne
  , warsztaty
  Zapraszamy na warsztaty STEKI& WINO, nie zabraknie dobrego mięsa i wina przy wspólnym gotowaniu. Tym razem mamy dla Was warsztaty łączone- kurs gotowania obejmujący wszystkie zagadnienia dotyczące steków oraz kurs wiedzy o winie z degustacją:) Na (...)
 • 24 maja, 18:30 - Wągrowiec, Miejski Dom Kultury w Wągrowcu
  On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze   w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi  z np: Dirty Dancing, Grease (...)
 • 24 maja, 18:30 (5 dni) - Poznań, Kino Pałacowe
  , festiwal
  Już w maju zapraszamy Was na jubileuszową edycję LGBT Film Festival! LGBT Film Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Odbywa się co roku i jest największym świętem kina LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) (...)
 • 24 maja, 19:00 - Poznań, Aula Uniwersytecka
  Seong-Jin CHO - fortepian, Marek PIJAROWSKI - dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej   Program: Witold Lutosławsk, Wariacje symfoniczne Siergiej Rachmaninow, I Koncert fortepianowy fis-moll op. 1 Richard Strauss, Aus Italien TrV 147 op (...)