WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 23 maja, 18:00 - Olsztynek, Gimnazjum im. Noblistów Polskich
  Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
 • 23 maja, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Z biegiem lat wypracowujemy niebywały talent do odcinania się od własnych wnętrz i zagłuszania tego, co może w nas najistotniejsze. Tymczasem Krystyna Świątecka, czarodziejka z Krainy Łagodności, gdzie nie dociera zgiełk i małość, a słowo wybrzmiewa (...)
 • 23 maja, 18:00 - Olsztyn, Galeria DOBRO
  Niektórzy chcą nadać transformacyjnej nędzy patetyczną rangę. Dostrzec diamenty w pyle, wykrzywione piękno, niesamowitość ruin i zgliszczy, opiewać chmurność opustoszałych budynków i kolejowych cmentarzysk. Tymczasem Jakub Michalczenia zachowuje (...)
 • 23 maja, 18:00 (63 dni) - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  Wernisaż: 23 maja (czwartek), godz. 18:00 23 maja - 24 lipca, sala główna Prezentowana wystawa stanowi próbę zmierzenia się z własną twórczością i jej oceną. Podzielona w metodyczny sposób przestrzeń galerii jest rodzajem labiryntu, gdzie (...)
 • 23 maja, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Jerzy Malek od ponad 20 lat jest jednym z najbardziej cenionych trębaczy w polskim środowisku jazzowym, czego wyrazem były liczne nagrody, w tym nominacje do Fryderyków w kategorii najlepszy muzyk i kompozytor roku 2012.Uznanie zdobył głownie (...)
 • 23 maja, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Już 23 maja w Klubie Nowy ANDERGRANDT w Olsztynie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym (...)
 • 23 maja, 20:30 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Z biegiem lat wypracowujemy niebywały talent do odcinania się od własnych wnętrz i zagłuszania tego, co może w nas najistotniejsze. Tymczasem Krystyna Świątecka, czarodziejka z Krainy Łagodności, gdzie nie dociera zgiełk i małość, a słowo wybrzmiewa (...)
 • 24 maja, 10:00 - Olecko, Młodzieżowe Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie
  Zapraszamy gorąco do udziału w jubileuszowej XV edycji FESTIWALU MUZYKUJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW (24 maja). Głównym celem organizowanego przez MSMR Festiwalu jest kontakt z estradą najmłodszych artystów - PRZEDSZKOLAKÓW grających na różnych instrumentach (...)
 • 24 maja, 17:00 - Ełk, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku
  Już 24 maja 2019 od godziny 17-00 w Parku Naukowo Technologicznym w Ełku odbędzie się pierwsze takie wydarzenie rozwojowe na którym poznasz historię ludzi sukcesu, ale to nie wszystko. Dowiesz się miedzy innymi czym się kierują w swojej drodze (...)
 • 24 maja, 18:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
  Po wielu wspaniale przyjętych koncertach w wykonaniu Artystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu, zapraszamy do ELBLĄGA, do gościnnej sali Galerii EL  ul. Kuśnierska 6. Wykonawcy przeniosą Państwa w przepiękny świat operetki i musicalu (...)
 • 24 maja, 18:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
  Po  wspaniale przyjętym przez  publiczność Szczawna Zdroju i Wałbrzycha koncercie organizujemy kolejny koncert w wykonaniu Atystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu Tym razem Wykonawcy przeniosą nas w przepiękny świat operetki i musicalu (...)
 • 24 maja, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  Z okazji zbliżających się świąt: Dnia Mamy oraz Dnia dziecka, zapraszamy 24 maja o godz.18.00 do Centrum Kultury i Turystyki na spektakl PETIT PIERRE Suzanne Lebeau w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek. Dramat "Petit Pierre" to sztuka mówiąca (...)
 • 24 maja, 19:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 24 maja, 19:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Kolejna odsłona Studenckiego Wielosztuku Kulturalnego, w ramach obchodów jubileuszu XX-lecia UWM. To sceniczny popis dwóch grup teatralnych działających pod egidą Akademickiego Centrum Kultury. Teatr Kloszart przedstawi improwizowany musical (...)
 • 24 maja, 20:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Już 24 maja w Klubie Ceglana w Mrągowie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma (...)
 • 24 maja, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale nie tylko to. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli (...)
 • 25 maja, 10:00 - Olsztyn
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Jeśli jesteś Nauczycielem, który chciałby być lepszy w tym, co robi, to jest to propozycja dla Ciebie. Zapraszamy Cię na warsztaty Pozytywnej Dyscypliny. Miejsce szkolenia OLSZTYN Kontakt Dorota Woroncow, tel. 503147281 Poznaj Pozytywną (...)
 • 25 maja, 10:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Niewykluczone, że w multiplayerze online wasze Matki nie miałyby większych szans. O ileż jednak łatwiej ograć przeciwnika, któremu nie trzeba patrzeć w oczy! Kto odważy się podjąć rękawicę i strugać chojraka pod przenikliwym spojrzeniem własnej (...)
 • 25 maja, 10:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Nie ma jak u Mamy, ciepły piec, cichy kąt – śpiewał kiedyś Wojciech Młynarski. Miał oczywiście rację, lecz my spróbujemy odwrócić sytuację i ugościć Mamy u siebie. Zapraszamy wszystkie Matki na wyjątkową edycję Sobótki literacko-plastycznej (...)
 • 25 maja, 11:00 (2 dni) - Dłużyna, Dłużyna koło Pasłęka
  Warsztaty II stopnia poświęcone serom owczym i kozim. Warsztaty są dedykowane dla uczestników warsztatów I stopnia lub osób mających doświadczenie praktycznie w warzeniu serów. Jeżeli posiadacie Państwo własne kozy czy owce, lub macie dostęp (...)
 • 25 maja, 11:00 (2 dni) - Dłużyna
  Zapraszamy Was na jedyne takie warsztaty. Przez dwa dni w naszym Siedlisku będziemy uczyć się wytwarzania naturalnej żywności. W czasie warsztatów nauczymy się wytwarzać piwo, robić swojskie kiełbasy i wędzić szynki. Warsztaty odbędą się (...)
 • 25 maja, 14:00 (2 dni) - Szczytno
  Jubileuszowy 30. Maraton Juranda Trzeci najstarszy maraton w Polsce! Trasa z atestem, po "szybkim" asfalcie, stworzona do realizacji życiowych wyników. Jubileuszowy, 30. Maraton Juranda będzie prawdziwym świętem biegaczy. Dwudniowa impreza (...)
 • 25 maja, 14:00 - Szczytno, Miasto Szczytno
  3. Dyszka Jurandówny to bieg towarzyszący 30. Maraton Juranda. Dystans stworzony z myślą o wszystkich biegaczach, którzy chcieliby wziąć udział w naszym biegowym święcie, ale jeszcze nie czują się gotowi do zmierzenia z Królewskim Dystansem (...)
 • 25 maja, 16:00 - Szczytno, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie.W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z Brazylii (...)
 • 25 maja, 17:00 - Olsztyn, Scena Staromiejska
  Muzyczna część obchodów II Studenckiego Wielosztuku Kulturalnego. Podczas koncertu „Wszystko gra” w sercu olsztyńskiego Starego Miasta, muzyka rockowa, filmowa i rozrywkowa roziskrzy się złotym blaskiem Akademickiej Orkiestry Dętej UWM oraz (...)
 • 25 maja, 19:00 - Szczytno, Nowy Agaton
  ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ - program "Z miłości do historii" Czyli historie śmieszne według Arka i kilku innych osób. Dotyczące Arka i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach (...)
 • 25 maja, 20:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
  Projekt "Black Sheep" jest kolejnym rozdziałem w drodze muzycznej artysty, który łącząc dotychczasowe elementy jego twórczości zaskakuje nowymi pomysłami. Innowacyjne rytmy inspirowane najnowszymi trendami współczesnej muzyki począwszy od sceny (...)
 • 25 maja, 22:00 - Iława, IV IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko
  Zapraszamy na IV IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko. Jest to bieg pod każdym względem wyjątkowy: 🧱 rozgrywany wieczorową porą, 🧱 trasa wiedzie dookoła Małego Jezioraka, 🧱 jeden z największych biegów w regionie, 🧱 jeden (...)
 • 26 maja, 9:00 - Lidzbark
  3 edycja bardzo atrakcyjnego wyścigu MTB w pięknie położonej okolicy "bramy Warmii i Mazur".
 • 26 maja, 15:00 - Ostróda, Bulwar Jeziora Drwięckiego
  Holi Festival Poland w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 powraca do Ostródy! Święto Kolorów odbędzie się na Bulwarze Jeziora Drwięckiego przy Molo już 26-tego Maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i weź (...)
 • 26 maja, 15:00 - Olsztyn, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie.W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z Brazylii (...)
 • 26 maja, 18:00 - Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska im.Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
  Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych (...)
 • 26 maja, 18:00 - Lidzbark Warmiński, Ratusz
  Zapraszam na występ. Stand-up to będzie. Cały program "Z miłości do historii", czyli historie śmieszne według mnie i kilku innych osób. Dotyczące mnie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane wiele lat po lasach, polach (...)
 • 26 maja, 18:00 - Elbląg, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
 • 26 maja, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Koncert promujący najnowszy album Lebowskiego, wydaną 26 stycznia 2019 Galactikę. Płytę docenioną przez słuchaczy i krytyków, obsypaną świetnymi recenzjami przez m.in. Metal Hammer, Newsweek, Teraz Rock oraz wiele portali zagranicznych. "Perfekcyjny (...)
 • 28 maja, 17:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Fabryka… Ciężka praca, pot i łzy? Nie tutaj! Muzyczna Fabryka to coś, co pokocha każdy, któremu w duszy gra. Jeśli czujesz, że to właśnie Ty, to zapraszamy Cię do MUZYCZNEJ FABRYKI Aleksandra OLASA Ostrowskiego! Poszukujemy dziesięciu pozytywnie (...)