WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 3 maja, 20:30 (120 dni) - Chęciny, Zamek Królewski w Chęcinach
  Wszystkich spragnionych wrażeń zapraszamy na niezapomnianą przygodę pod osłoną nocy w otoczeniu murów zabytkowej warowni! Nie zabraknie emocji! Głośne strzały z historycznej broni, magiczna iluminacja świetlna oraz nuta średniowiecznego klimatu (...)
 • 20 maja, 18:00 (7 dni) - Kielce
  , festiwal
  Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach, Muzeum Dialogu Kultur (oddział Muzeum Narodowego w Kielcach) oraz Kino Fenomen zapraszają na kolejną edycję festiwalu filmów dokumentalnych o prawach człowieka WATCH DOCS. Przez cały festiwalowy tydzień (...)
 • 23 maja - Kielce, Kino Helios Kielce
  Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. 23 maja Kino (...)
 • 23 maja, 17:00 - Końskie, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
  Celem bajki jest ukazanie jak unikać zagrożeń na ulicy, czyli przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz gdzie szukać pomocy, jeśli brak obok rodziców lub opiekunów. Uczy również aby nie ufać obcym, nie nawiązywać z nimi znajomości, nie przyjmować (...)
 • 23 maja, 17:00 - Starachowice, Spółdzielczy Dom Kultury
  , koncert
  Serdecznie zapraszamy na uroczyste spotkanie przy klimatycznej muzyce poświęcone najważniejszym kobietom w naszym życiu - mamom. W koncercie na cześć mam wystąpią solistki dziecięcej grupy "AGIS" działającej przy SDK pod kierownictwem Norberta (...)
 • 23 maja, 17:30 - Skarżysko-Kamienna, Namiot Cyrkowy
  Najnowsza produkcja Cyrku Korona to kontynuacja tematycznych programów, wpisująca się w bieżące trendy światowego przemysłu cyrkowego. W pełni wyreżyserowane widowisko zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby (...)
 • 24 maja, 10:00 (3 dni) - Skarżysko-Kamienna, Muzeum im. Orła Białego
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , koncert, dla dzieci, rodzinne, konkurs, warsztaty, piknik
  Szanowni Państwo, już dziś zapraszamy na trzy dni majowej przygody w osadzie z epoki kamienia. Na bieżąco będziemy informować o programie imprezy.
 • 24 maja, 20:00 - Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju
  SunRising to projekt Sandry Reizer, rzeszowskiej wokalistki i gitarzystki, w duecie z Piotrem Zapartem. W repertuarze covery popowe i rockowe w wyjątkowym wydaniu. Zapraszamy wstęp wolny.
 • 25 maja, 19:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  Teatr Po Trzecim Dzwonku i Kieleckie Centrum Kultury zapraszają na spektakl SZARY POEMAT na podstawie wiersza Jonasza Kofty pod tym samym tytułem. Tekst Szarego Poematu uznawany jest za „jeden z najważniejszych wierszy na temat naszej Ojczyzny (...)
 • 25 maja, 20:00 - Skarżysko-Kamienna, Muzeum im. Orła Białego
  , koncert
  Grupę tworzą artyści, pasjonaci i podróżnicy z Polski, Senegalu, Burkina Faso i Australii. Połączyło ich zamiłowanie do tradycyjnej muzyki zachodniej Afryki. Zespół ma na swoim koncie liczne współprace muzyczne ze znakomitymi artystami afrykańskimi (...)
 • 25 maja, 20:00 - Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju
  K2 Acoustic to Kuba Szturm oraz Krzysztof Chruściel, współpracujący od 2015 roku duet, zorientowany na wykonywanie światowych i polskich coverów w akustycznych aranżacjach. Charyzmatyczny głos wokalisty połączony z charakterystycznym akompaniamentem (...)
 • 25 maja, 20:30 - Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  , koncert
  Tym razem na "Dzień Matki" mamy niezwykły prezent dla wszystkich mam i nie tylko mam. Spotkanie ze wspaniałą kobietą, artystką obdarzoną subtelną ale jakże niezwykłą i bogatą barwą głosu. Artystką która swój niezwykły świat dźwięków maluje głosem (...)
 • 25 maja, 20:30 (2 dni) - Starachowice
  , dla dzieci, rodzinne, wycieczka, zlot, rajd
  Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach zaprasza na XIX edycję Ogólnopolskiego Rajdu Nocnego św. Emeryka z metą w Starachowicach. Dla nocnych wędrowców zostały przygotowane 4 trasy piesze oraz 2 rowerowe (z przewodnikiem i samodzielna). (...)
 • 26 maja, 8:00 - Starachowice, Stadion Miejski Starachowice
  Zapraszamy na trzecią edycję Testu Coopera w Starachowicach. Zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4885 Test Coopera – próba wytrzymałościowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby (...)
 • 26 maja, 9:00 - Suchedniów
  Suchedniowski Rajd Rowerowy to cykliczna impreza z długoletnią tradycją. Od kilkunastu lat członkowie Suchedniowskiego Stowarzyszenie Cyklistów organizują wydarzenie skupiające szerokie grono amatorów jazdy na rowerze. Całość ma charakter integracyjny (...)
 • 26 maja, 10:30 - Kielce, Kino Helios Kielce
  , dla dzieci, rodzinne, konkurs
  Kino Helios w Kielcach zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 7. W niedzielę 26 maja o godzinie 10.30 zaprezentujemy film "Tomek i Przyjaciele: Opowieść (...)
 • 26 maja, 13:30 (różne terminy) - Nowiny, Gmina Sitkówka-Nowiny
  , rodzinne, wycieczka
  🚲🚲 Rozpoczynamy sezon na dwóch kółkach! I to nie byle jaki! Zakręcone! Rodzinne Rajdy Rowerowe w tym roku w zupełnie nowej odsłonie i z mnóstwem atrakcji – specjalnie dla Was. 🗓 Terminy Doskonale wiemy, że Wasze kalendarze pękają w szwach (...)
 • 26 maja, 15:00 - Starachowice, Starachowickie Centrum Kultury
  Klasyka baletu w Starachowickim Centrum Kultury!!! Już 26 maja w Starachowickim Centrum Kultury klasyka baletu "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego. STARACHOWICKIE CENTRUM KULTURY, ROYAL LVIV BALLET - ARTYŚCI NARODOWEGO LWOWSKIEGO TEATRU (...)
 • 26 maja, 17:00 - Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im.O. Kolberga w Kielcach
  Program oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pn. "Od Kofty... do Korcza". Album ten podsumowuje kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką. To dwudziesta pozycja w Jego dorobku nagraniowym. Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą (...)
 • 26 maja, 17:00 - Kielce, Galeria Echo
  , pokaz
  KOCHANI! Od kilku lat Konkurs OFF FASHION gości w Galerii ECHO, która jest Ambasadorem Młodych Projektantów. Nie tylko funduje nagrody dla rozbłyskujących na razie talentów, ale także – co bardzo ważne – użycza swojej przestrzeni, pozwala (...)
 • 26 maja, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski, Hotel Pałac Tarnowskich
  Wyjątkowy koncert promujący płytę Justyny Bacz "Francuska chanson française", na której znalazły się piękne, nieprzemijające piosenki zaliczane do klasyki utworów takich artystów jak: Edith Piaf, Georges Brassens, Jacques Brel czy Joe Dassin (...)
 • 26 maja, 17:00 - Chęciny, Da Vinci
  , koncert, rodzinne
  Restauracja Da Vinci zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki. Antonina Gorzelak i Wojciech Lisowicz zagrają i zaśpiewają 26 maja w godz 17:00 - 19:00. W repertuarze niezapomniane przeboje gwiazd polskiej piosenki: Anny German, Edyty Górniak (...)
 • 26 maja, 18:00 - Kielce, Dom Środowisk Twórczych
  , koncert
  ALEGRIJA jest triem smyczkowym utworzonym w 2010 r. w Kielcach z inicjatywy muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga. W jego skład wchodzą młodzi kameraliści, absolwenci renomowanych uczelni wyższych w Polsce (...)
 • 26 maja, 18:30 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  Serdecznie zapraszamy na koncerty fenomenalnego zespołu Lady Pank , które odbędą się w największych Arenach i Amfiteatrach w Polsce: Warszawa – Hala Torwar 24.02.2019 r – godz. 20:00 Poznań – Hala Arena – 2.03.2019 r. godz. 18:30 Łódź – (...)
 • 26 maja, 19:00 - Busko-Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Marek Dyjak urodził się 18 kwietnia 1975 roku. Skończył zawodówkę i zdobył papiery hydraulika. Wystarczyło kilka rzeczy, by życie było pełne i szczęśliwe - robotnicze życie, żona robotnicza, robotnicza klitka w bloku. Zwykłe, proste życie, bez (...)
 • 26 maja, 19:00 - Kielce, MASKA Incognito Club
  Już 26 maja w Klubie MASKA Incognito Club w Kielcach wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki (...)
 • 26 maja, 20:00 - Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury
  , koncert
  Koncert akustyczny zespołu Püdelsi
 • 26 maja, 20:00 - Kielce, Kino Fenomen
  , koncert, finisaż, stand-up
  Zapraszamy na wydarzenie towarzyszące 17. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS 2019 - Kielce, czyli koncert zorganizowany przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach przy wsparciu Europejskiego Korpusu Solidarności oraz firmy Wild Grass (...)
 • 27 maja, 18:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  , spotkania autorskie
  ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE SPOTKANIE AUTORSKIE: „OJCOWIE I CÓRKI. ROZMOWY O NIEIDEALNEJ MIŁOŚCI” JAK BYĆ OJCEM DLA CÓRKI I CÓRKĄ DLA OJCA? O RELACJI, KTÓRA DAJE SIŁĘ, ROZMAWIAĆ BĘDĄ: TOMASZ NOWAK OP MAGDA FRĄCZEK 27 MAJA – GODZ. 18:00 MAŁA SCENA (...)
 • 28 maja, 18:00 - Kielce, Kino Fenomen
  , pokaz
  Witajcie Góromaniacy!!! Przed Wami kolejne spotkanie z filmem górskim w Kino Fenomen. 28 maja o godzinie 18:00, obejrzycie Brytyjską produkcję: "Ario Dream". Mamy nadzieję że znów zaszczycicie nas liczną obecnością i razem przeżyjemy wspaniałą (...)
 • 29 maja, 18:00 - Kielce, Rynek Kielce
  Comiesięczna demonstracja rowerzystów i rowerzystek, którzy domagają się porządnej infrastruktury rowerowej w Kielcach. Odbywa się w każdą ostatnią środę miesiąca. Oficjalny profil: Kielecka Masa Krytyczna Grupa dyskusyjna: Rower Kielce Strona: (...)
 • 29 maja, 20:00 - Kielce, Napalm
  Klub Napalm Kielce, ul. Sienkiewicza 14 Godz: 20:00 Data: 29.05.2019 r. Wystąpią: Wiolka Walaszczyk - stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu (...)
 • 29 maja, 20:00 - Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju
  Zapraszamy na wieczór przy dźwiękach saxofonu. Popularne standardy jazzowe i evergreeny zagrają: Władek Wiater - saxofon altowy i sopranowy Tomek Drachus - fortepian Wstęp wolny
 • 30 maja, 17:00 - Kielce, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach
  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Pasje mojego życia, tematem spotkania będzie historia rodu Jarońskich.
 • 30 maja, 20:00 - Kielce, Czerwony Fortepian
  Wokalistka, aktorka, autorka tekstów i muzyki. Mika Urbaniak występuje na scenie jako profesjonalny muzyk od kiedy skończyła 13 lat. Wychowywana w nowojorskim domu pełnym muzyki I sztuki. Córka legendarnych ikon światowego jazzu Urszuli Dudziak (...)
 • 31 maja, 9:00 - Skarżysko Kościelne
  Koszt 200 zł - cena zawiera VAT. Minimalna grupa 10 osób. Więcej informacji i zapisy na stronie http://www.strzelanieprecyzyjne.com/