WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 20 maja, 8:30 (5 dni) - Białystok, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku
  , festiwal
  Zapraszamy do wzięcia udziału w licznych imprezach organizowanych w ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki przez Wydział Prawa UwB. Przewidzieliśmy wiele imprez takich jak symulacje rozpraw, wykłady, warsztaty itp. Zapraszamy do zapoznania (...)
 • 20 maja, 18:30 (7 dni) - Białystok, Dni Sztuki Współczesnej
  ENGLISH BELOW Prezentujemy najnowszą, 34. edycję Dni Sztuki Współczesnej - edycję, której zbiorem wspólnym będą idiomy: niepokój, ferment, niezgoda i opór. Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na 34. Dni Sztuki Współczesnej 20-26 (...)
 • 21 maja, 9:00 (3 dni) - Łomża, Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży - PWSIP
  Kolejna edycja Festiwalu, który corocznie przyciąga liczne grupy osób zafascynowanych nauką! 🔍⚙ ➡ Zachęcamy do rejestracji na stronie http://podlaskifestiwal.pl/ WTOREK, 21 MAJA 🎈 ➡ Wydarzenia: http://podlaskifestiwal.pl/program/lista-imprez/?data_imprezy=20190521&sciezka_dydaktyczna=&odbiorca_imprezy=&grupa_docelowa=&organizator=&title=&rodzaj_imprezy=&miasto_imprezy=%C5%81om%C5%BCa&dostepnosc_imprezy= CZWARTEK (...)
 • 22 maja, 14:00 (4 dni) - Białystok, Galeria Arsenał elektrownia
  , warsztaty
  W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na Tydzień Radykalnej Obfitości 22-25 maja 2019 Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej), wstęp wolny 22-23 maja, godz. 14:00-17:00 – warsztaty (...)
 • 23 maja, 18:00 - Białystok, Białostocki Ośrodek Kultury
  , pokaz
  ENGLISH BELOW Specjalny pokaz laureata Nagrody Publiczności 18. MFF Nowe Horyzonty! Zobacz „Siedzącego słonia” w reż. Hu Bo w ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej w Kino FORUM! 23 maja 2019, godz. 18:00 Kino Forum, ul. Legionowa 5 bilety: (...)
 • 24 maja, 10:00 (3 dni) - Wasilków, Kompleks Hotelowy "Nad Zalewem"
  , zlot
  Zapraszamy na Międzynarodowy Zlot Motocyklowy "VIKING PARTY" Impreza odbędzie się w dniach 24–26 maja 2019 w miejscowości Wasilków k/ Białegostoku. Na zlocie nie zabraknie konkursów, atrakcji, wystawców i dobrej (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Łomża, Miasto Łomża
  Stary Rynek w ŁOMŻY opanuje Inwazja FoodTrucków ! Więcej info już w Poniedziałek 13.05 😍
 • 24 maja, 18:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki
  "Jeśli język określa rzeczywistość, to czego możemy dowiedzieć się o świecie z języków Głuchych? Co w ich doświadczeniach komunikacji jest uniwersalne, a co – wyjątkowe?" pyta reżyser Wojtek Ziemilski ENGLISH BELOW W ramach 34. Dni Sztuki (...)
 • 24 maja, 19:00 - Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku
  Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei (...)
 • 24 maja, 19:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Recital Mariusza Ciołko Mariusz Ciołko – fortepian Ludwig van Beethoven – Sonata fortepianowa E-dur op. 109 Sergiusz Prokofiew – VII Sonata fortepianowa op. 83 Johannes Brahms – Wariacje i fuga B-dur na temat Händla op. 24
 • 24 maja, 20:00 - Nowogród, Hotel Zbyszko Nowogród
  Dołącz do nas! Zabierz swoich najlepszych przyjaciół i pod sceną zaśpiewaj słynne "Fake Love" ! 24 Maja - Piątek! Smolasty w Nowogrodzie! 🔝 Fake Love! https://www.youtube.com/watch?v=KGQEa2_IdXY 🔝 Uzależniony! https://www.youtube.com/watch?v=LqdG6EI1eSk ❗Mamy (...)
 • 24 maja, 20:30 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  , koncert
  "Siksa pod oczami ma brokat, nie lubi poetów narodowych, przeklina, krzyczy, a widownie swoich performance’ów pozostawia ze łzami w oczach. Nie są to łzy wzruszenia, a wyzwolenia!" - Kultura do góry nogami W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej (...)
 • 24 maja, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  / 'Cause this is thriller, thriller night. / It don't matter if you're black or white. / Annie, are you okay, you okay, you okay, Annie? / Who's bad? Królewiczów są setki, ale król był tylko jeden. Break Dj Zielak Pochodzący ze stolicy Mazur (...)
 • 24 maja, 21:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  Po długiej przerwie z przyjemnością powracamy do Białegostoku! Wakacje za pasem, więc zapraszamy Was na tańce w rytm wiosenno-letnich hitów. Muzyczna selekcja Windy do nieba nie pozostawia wątpliwości, że znów będziemy gonić, biec, latać ponad (...)
 • 24 maja, 22:00 - Białystok, Klub Metro
  Stało się! Audiopole ruszyło z beforami na dobre. Trzecim przystankiem jest Białystok - Klub Metro!!! Audiopole, a dokładniej scena Before After & In Beetwen, klimatyczne miejsce, OFF-STAGE przy popularnym już Audioriver Festival w Płocku. Kto (...)
 • 25 maja, 9:00 (2 dni) - Suwałki, Góra Rowerska
  Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję testów rowerów Scott 2019, która odbędzie się w weekend 25-26 maja w naszym sklepie!
 • 25 maja, 10:00 - Białystok, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Dziecięcego Przeglądu Tańca "Happy Feet" 2019 organizowanego przez SDK DanceOFFnia specjalnie z myślą o najmłodszych tancerzach w wieku od 4 do 10 lat :)! Data: Sobota, 25 maja 2019 r. godz. 10:00 Kategorie: Formacje (...)
 • 25 maja, 10:00 - Juchnowiec Dolny
  Po raz siódmy gonić będziemy w Juchnowcu Dolnym Konopielkę :) Bieg na 10 kilometrów rozpocznie się w samo południe w sobotę, 25 maja. Wcześniej czekają biegi towarzyszące - rodzinny oraz z vipami. A po sportowej części rywalizacji zawodnicy (...)
 • 25 maja, 10:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  Designerska szklana biżuteria lub oryginalny gadżet wykonane własnoręcznie? Przyjdź i zrealizuj swój własny pomysł na wyjątkową szklaną ozdobę lub niebanalny prezent. Nasze warsztaty to także świetna zabawa i kreatywna forma spędzania wolnego (...)
 • 25 maja, 14:30 - Narewka
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Osadnictwo tatarskie na Litwie oraz powstanie pierwszych gmin muzułmańskich przypada na XIV wiek - muzułmanie wpisani są więc w historię ziem przyszłej Rzeczpospolitej Obojga Narodów od setek lat. Napływowi Tatarów sprzyjała polska tolerancja (...)
 • 25 maja, 18:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 25 maja, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei (...)
 • 25 maja, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Recital ten jest swego rodzaju przewodnikiem po zakamarkach kobiecej duszy, ukrytych często pod maskami codziennych obowiązków i licznych ról, które każda Kobieta zmuszona jest przybierać. Opowieścią, która chciałaby być obiektywna, dlatego (...)
 • 25 maja, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Proponujemy utrzymany w teatralnym klimacie recital "SAMA SOBIE NAPISZĘ TĘ ROLĘ". Jest to niezwykła opowieść o Kobietach, która chciałaby być obiektywna, dlatego „pisana” jest zarówno z perspektywy kobiecej (m.in. A. Osiecka, A. Achmatowa, A (...)
 • 25 maja, 20:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  , koncert
  Grupa Patent Event, Borcrew oraz REJS Klub Muzyczny mają ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy koncert premierowy Joda w Białymstoku w ramach trasy koncertowej #ORIENTORIENT TOUR ! Jako Gość Specjalny zagra reprezentant Stoprocent - Kabe (...)
 • 25 maja, 20:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  , koncert
  Grupa Patent Event, Borcrew oraz REJS Klub Muzyczny mają ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy koncert premierowy JODA w Białymstoku w ramach trasy koncertowej #ORIENTORIENT TOUR ! Artysta zagra z nowego albumu ORIENTORIENT który swoją (...)
 • 25 maja, 20:30 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  , koncert
  // ENGLISH BELOW Współczesny pop z Wielkiej Brytanii i Polski! W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na koncerty zespołów Polo (UK) / Sonar (PL) 25 maja 2019, godz. 20:30 Klub Fama, ul. Legionowa 5 Bilety: 35 zł - w kasie kina (...)
 • 26 maja, 10:00 - Gródek, Zalew Grodek
  , maraton mtb
  Najlepszy junior Polski, zwycięzca Półmaratonu Piotr Kryński (Volkswagen Samochody Użytkowe) tak podsumował ubiegłoroczny wyścig w Gródku: „organizatorzy Maratonów Kresowych postarali się o ciekawą trasę z paroma elementami technicznymi w postaci (...)
 • 26 maja, 11:00 - Białystok, Dom Kultury "Śródmieście" w Białymstoku
  Najbardziej urokliwa uliczka w Białymstoku znów ma swoje święto: Święto Ulicy Jana Kilińskiego Lata 50-60 XX wieku!!! Koncerty, etiudy, pokazy, konkursy, wystawy, zajęcia edukacyjne, malowanie przy sztalugach to tylko niektóre z atrakcji na (...)
 • 26 maja, 11:00 - Augustów, Ośrodek wypoczynkowy Skowronek Augustów
  Zapraszamy na X Rowerowa Wycieczkę Rodzinną. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. -- start godzina 11:00 26.05.2019r z Rynku Zygmunta Augusta przejazd do OW - Skowronek --16:00 Zakończenie imprezy, samodzielny powrót do Augustowa
 • 26 maja, 12:00 - Białystok, Centrum im. Ludwika Zamenhofa
  , dyskusja
  W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na panel dyskusyjny „Wolność i cenzura w czasach postprawdy” 26 maja 2019, godz. 12.00 Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19 wstęp wolny Kultura współczesna nie jest rozrywką (...)
 • 26 maja, 14:00 - Suwałki, Zalew Arkadia
  , dla kobiet
  Suwałki Miss Run to wydarzenie biegowe, skierowane do wszystkich Pań. Bieg główny na dystansie około 5 km oraz bieg towarzyszący (100 m w szpilkach). Dodatkowo wybory Miss Fashion Run za najlepszą stylizację oraz Miss Foto, ponadto losowanie (...)
 • 26 maja, 15:30 - Białystok, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza (Wydział Sztuki Lalkarskiej)
  ENGLISH BELOW Piątka performerów sięga do wspomnienia osoby, która przeżyła wojnę i nieustannie ją przeżywa, po czym przejmuje to wspomnienie i odpowiada na nie zgodnie ze swoimi potrzebami, z potrzebami naszej współczesności. W ramach 34 (...)
 • 26 maja, 18:00 - Białystok, WOAK Spodki
  , koncert
  „Przez Mateńki okno patrzę...” - to zbiór muzycznych opowieści o miłości do człowieka i do małej ojczyzny. O miejscu na mapie świata, które jakimś zrządzeniem losu stało się naszym domem. I o tym domu najważniejszym – co w sercu. To wyśpiewane (...)
 • 26 maja, 18:00 - Białystok, Białostocki Ośrodek Kultury
  , musical
  //ENGLISH BELOW „Jak, do diabła, możemy żyć, wiedząc, że dzieją się takie rzeczy?” – pytają wykonawcy przejmującego musicalu o głodzie, zjawisku, które uśmierca rocznie miliony ludzi. W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na spektakl Narodowy (...)
 • 26 maja, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  , koncert
  Po wrażeniach z dnia wcześniejszego, zapraszamy wszystkich wędrowników i instruktorów na koncert zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami 💃🏼🕺🏻 KIEDY 👉🏻 26 maja 2019 (niedziela) GDZIE 👉🏻 Zmiana Klimatu BILETY 👉🏻 dostępne od 29 (...)