WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 18 lipca, 18:30 - Rzeszów, Kino Zorza
  , pokaz, premiera
  Drodzy Widzowie Waszą decyzją zagramy w czwartek (18 lipca) o godz. 18:30 przedpremierowo "Króla Lwa" w wersji z dubbingiem. Ale nie martwcie się od piątku (19 lipca) film będzie dostępny w kinie Zorza przez cały dzień w dwóch wersjach z dubbingiem (...)
 • 18 lipca, 19:00 - Rzeszów, Chilita
  , koncert
  Zapraszamy na wieczór z duetem Chruściel&Micał, prezentującym akustyczną muzykę na żywo w połączeniu śpiewu, harmonijki ustnej oraz gitary akustycznej.
 • 18 lipca, 19:30 - Brzozów, Brzozowski Dom Kultury
  Galeria Na strychu zaprasza na wernisaż wystawy PIOTR & PIOTR WORONIEC / KSZTAŁT RÓŻNICY - rzeźba/malarstwo Połączony z koncertem jazzowym zespołu SOPHIA GRAND CLUB Który odbędzie się dnia 18 lipca 2019 r. o godzinie 19:30 Koncert godz. 21:00 Galeria (...)
 • 18 lipca, 20:00 - Stalowa Wola, Labirynt
  B i o r a f a a Los Kamer łączy rytmy jazzowe, swingowe, bałkańskie i latynoskie. zespół został stworzony w 2007 roku przez Kamera Ponce (bas). Wyprodukowali dwa albumy: „Una tarde de Amore” (2011) i „Indestructible” (2016). W maju 2017 roku (...)
 • 19 lipca, 10:00 (5 dni) - Krosno, Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie
  , pokaz, premiera, wernisaż, wystawa, ciekawe
  Wystawa poplenerowa Termin wystawy: od 19 lipca do 11 sierpnia 2019 r. Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie zaprosiło kilkunastu artystów malarzy do wzięcia udziału w X jubileuszowym Międzynarodowym Sympozjum Malarskim „PORTRET KROSNA 2018" (...)
 • 19 lipca, 12:00 (3 dni) - Krosno, Hala Mosir Krosno
  Halo Krosno! Wracamy do Was! Tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na parkingu przed Halą MOSiR, znowu zaparkują najlepsze food trucki z różnorodną ofertą! Szczegóły w postach na wydarzeniu! Wpisujcie sobie w kalendarze termin 19,20 i 21 lipca (...)
 • 19 lipca, 14:00 - Markowa
  , dni miast
  Szczegółowy plan wkrótce :)
 • 19 lipca, 16:00 - Rzeszów
  Tym razem Grzane otwiera Festiwal Zespołów Polonijnych w Rzeszowie. Wystąpimy na scenie rzeszowskiego Rynku o godz. 16:00, tuż przed rozpoczęciem korowodu. Zagramy króciutką zapowiedź nowej płyty, która już wkrótce. Zapraszamy najpierw do (...)
 • 19 lipca, 17:00 (3 dni) - Lesko, Kemping nad Sanem
  , rodzinne, spływ
  Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski zapraszają na IV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Błękitną Wstęgą Sanu" jakiego w Bieszczadach jeszcze nie było! Czekają na Państwa malownicze widoki, niesamowita atmosfera (...)
 • 19 lipca, 18:00 - Rzeszów, Rzeszowski Inkubator Kultury - RIK
  , warsztaty
  Kolejne warsztaty linorytu przed Wami! Przyjdź i odkryj w sobie duszę artysty, spędź miło czas oraz stwórz unikatową koszulkę! Podczas warsztatów zaprojektujesz, wytniesz i odbijesz linoryt (nie tylko na papierze!). Celem pierwszych z nowego (...)
 • 19 lipca, 19:00 - Rzeszów, Chilita
  , koncert
  Gaba i Klaudiusz tworzą duet, który chętnie pokazuje znane utwory zagraniczne jak i polskie w swoich aranżacjach. Prezentują również utwory w pełni autorskie, które z pewnością przyciągną uwagę niejednego słuchacza.
 • 19 lipca, 19:00 - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  , koncert
  17 lipca w Rzeszowie startuje XVIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. W ramach festiwalu, 19 lipca o godz. 19.00 na rzeszowskim Rynku wystąpi Halina Młynkowa. Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka (...)
 • 19 lipca, 20:00 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  Bieszczadzka trasa koncertowa Ciszy Jak Ta. Magiczne koncerty pod Bieszczadzkim niebem za wrzutkę do kapelusza zespołu :)
 • 19 lipca, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka oraz kolektyw Subbass Session zapraszają na spotkanie z muzyką miasta. Tym razem okazja jest wyjątkowa, bo świętujemy urodziny Melodee z Arytmia / Beats of Silky Style! Usłyszycie techno, progressive house, a także drum'n'bass (...)
 • 19 lipca, 21:00 - Jarosław, Skwer Kultury – Rynek (pl. Św. Michała)
  Mieszkająca w San Francisco pisarka Frances Mayers przeżywa kryzys twórczy i emocjonalny wywołany rozwodem oraz utratą ukochanego domu. Daje się namówić przyjaciółce na wyjazd do Toskanii. Zauroczona słoneczną włoską krainą spontanicznie kupuje (...)
 • 19 lipca, 21:00 - Rzeszów, Rzeszowski Inkubator Kultury - RIK
  , pokaz
  W ramach kina w Letnim Ogródku Kulturalnym, pragniemy pokazać szereg inspirujących i ciekawych dokumentów. Kolejny z nich to "Uciekinier z Nowego Jorku", który zabierze nas w muzyczną podróż do dżungli w Republice Środkowej Afryki. Reżyseria: (...)
 • 20 lipca, 10:00 - Besko
  , rodzinne, zlot
  Wójt Gminy Besko,zaprasza po raz drugi tych,którzy na rowerach przemierzają beskidzkie wzgórza i doliny.Na terenie Podkarpacia,działa wiele klubów i organizacji zajmujących się popularyzacją turystyki i sportu rowerowego.Czas abyśmy się spotkali (...)
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w Jarmarku Podkarpackim organizowanym w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Podczas Jarmarku będzie można zakupić różne szeroko rozumiane produkty (...)
 • 20 lipca, 10:00 - Cisna, Cisna Centrum Kultury
  , dni miast
  Integracyjna impreza kulturalna, dla mieszkańców i gości Gminy Cisna
 • 20 lipca, 15:00 (2 dni) - Brzyska
  , koncert, rodzinne, dni miast
  W dniach 20-21 lipca Park przy Urzędzie Gminy Brzyska (pow. jasielski) wypełni się po brzegi! Wszystko to za sprawą organizowanych DNI LIWOCZA 2019. Organizatorzy, podobnie jak w latach ubiegłych zapewnią dla mieszkańców Gminy i Powiatu mnóstwo (...)
 • 20 lipca, 16:00 - Munina
  , dla dzieci, 10 km, 5 km, biegi towarzyszące
  ❤️Siebie zwyciężaj to największe zwycięstwo (Kościuszko)❤️-to hasło tegorocznej Koniczynki🤗🍀2 biegi dla dzieci(700 m,1400m)z !!!pomiarem czasu!!!🍀bieg główny i marsz Nordic Walking na 5 km,🍀szybki bieg na 10km-RuNBalance. Muzyka i zabawa (...)
 • 20 lipca, 16:00 (2 dni) - Borowa
  "MidSummer Week w Borowej" to najgorętszy weekend tego lata. Dwa dni, na których nie może Was zabraknąć Możliwe, że najpiękniejszy obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy w regionie - niezwykle klimatyczne miejsce, które w ten jeden weekend w roku (...)
 • 20 lipca, 17:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  Dokładnie 50 lat temu, 20 lipca 1969 roku po raz pierwszy w historii ludzkości, człowiek wylądował na Księżycu. Ta pasjonując przygoda, której autorem była amerykańska misja Apollo11 przeszła do annałów jako jedno z najważniejszych wydarzeń (...)
 • 20 lipca, 19:00 - Przemyśl, Przemyśl Amfiteatr
  Stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl zapraszają na pierwszy tego typu festiwal w tej części kraju Electronic Music Festival TWIERDZA, który odbędzie się 20 lipca w Przemyskim Amfiteatrze na Zniesieniu. Podczas festiwalu zagrają gwiazdy Polskiej (...)
 • 20 lipca, 19:30 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  Wszystko zaczęło się od Stachury i okresu wielkiej młodzieńczej fascynacji lidera zespołu, życiem i twórczością tego poety. Nieskończona ilość ogniskowych śpiewograń, wędrówek po górach, podróży autostopem, fascynacja kulturą ludową (także muzyczna) (...)
 • 20 lipca, 20:00 - Smolnik, Zagroda Chryszczata
  Zapraszamy na koncert kapeli "Na Dobry Dzień" https://www.facebook.com/KapelaNaDobryDzien/ 20 lipca Godzina 20 Bilet 20 zł Kapela "Na Dobry Dzień" Nasza muzyka to „muzyka świata” w energetyzującym, nowatorskim wykonaniu z elementami bluesa (...)
 • 20 lipca, 20:00 - Błażowa
  🌟 KONKURS - DARMOWE WEJŚCIÓWKI 🌟 1. Zaproś min.300 osób do udziału w wydarzeniu. 2. Na tablicy wydarzenia napisz komentarz ,,GOTOWE". 3. Udostępnij wydarzenie >>>>> https://www.facebook.com/events/354874341798045/ Mamy przyjemność zaprosić (...)
 • 20 lipca, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka oraz Lindy Dot zapraszają na Niezły swing - potańcówkę retro! Na naszych potańcówkach przenosimy się w czasy ZŁOTEJ ERY SWINGU, do szalonych lat 20, 30, i 40- tych XX wieku, gdzie w tle rozbrzmiewa nieśmiertelny Jazz, a na parkiecie (...)
 • 20 lipca, 23:00 - Dębica, Moderna
  http://modernaclub.pl
 • 21 lipca - Kąty
  Wyścigi na trasie o umiarkowanej skali trudności, bez ingerencji w ekosystem, przy wykorzystaniu naturalnych warunków terenu. Celem jest popularyzacja kolarstwa i umożliwienie startu wszystkim, którzy spełniają wymogi regulaminu. Zawody składają (...)
 • 21 lipca, 10:00 - Dwernik
  ZAPRASZAMY JUŻ DZIĘWIĄTY RAZ DO DWERNIKA NA BIESZCZADZKIE ŚWIĘTO JAGODY! JAK ZAWSZE NIE ZABRAKNIE JAGODOWYCH SMAKOŁYKÓW ORAZ WSPANIAEJ MUZYKI! PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOBRY HUMOR, DUZY APETYT I DUUŻO SŁOŃCA!!!
 • 21 lipca, 10:30 - Ropczyce
  Szprycha - Podkarpackie Maratony Rowerowe oraz Ropczyckie Rowerowe Stowarzyszenie „Składak”i Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na VI Ropczycki Maraton „MTB Ropczyce 2019”. VI edycja MTB Ropczyce 2019 - to jeden z wyścigów (...)
 • 21 lipca, 15:00 - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
  II Lasowiacki Festiwal Pierogów już 21 lipca w Stalowej Woli! Kiermasz oraz konkurs dla Restauratorów i Kół Gospodyń Wiejskich - czekamy na zgłoszenia do konkursu "O Złotą Misę" do 17 lipca! Regulamin na stronie: https://www.mdkstalowawola.pl/?p=18349
 • 21 lipca, 17:00 - Dębica, Rynek, 39-200 Dębica, Polska
  [Folklor i fitness na dębickim Rynku] Zapraszamy na wakacyjne spotkanie z folklorem. 21 lipca na dębickim Rynku wystąpią Zespół Pieśni i Tańca „Lajkonik” z Chicago oraz Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. Imprezie towarzyszył będzie będzie (...)
 • 21 lipca, 18:00 - Przemyśl, Rynek Przemyśl
  Wystąpi m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Polonia” ZORIKA (Chicago) oraz Zespól Pieśni i Tańca „Przemyśl”. Miejsce: Rynek Starego Miasta. Wstęp wolny. Org.: Urząd Miejski w Przemyślu, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia (...)
 • 21 lipca, 19:00 - Besko
  Zapraszamy na nasz koncert w ramach Dni Beska 2019r. godzina 19:00 Koncert w Ramach "GoldeN Life - The Beat Of / XXX lat" OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA Filmik promujący https://youtu.be/LWVNRnIHkAY Golden Life Zespół legenda, działający (...)