WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 

 

 

 • 16 lipca (5 dni) - Warszawa, Centrum Nauki Kopernik
  , dla dzieci, rodzinne, warsztaty
  Takie wydarzenie już nigdy się nie powtórzy! W naszym planetarium kosmiczne wycieczki to codzienność. Latamy do gwiazd, na kraniec znanego Wszechświata i krążymy wokół czarnych dziur. ⭐ Tym razem polecimy jednak na Księżyc! Tego lata zapraszamy (...)
 • 17 lipca, 10:00 (4 dni) - Warszawa, Blue City
  , rodzinne, kiermasz
  Wszystkich ceniących dobre, zdrowe jedzenie zapraszamy na lipcowy Jarmark Produktów Regionalnych. Tym razem będzie trwał od środy 17 lipca do soboty 20 lipca. W Blue City w ciągu czterech dni, na stoiskach jarmarku, na poziomie – 1, będzie (...)
 • 17 lipca, 21:00 (9 dni) - Warszawa, Kino Elektronik
  , pokaz
  26 lipca na polskie ekrany wejdzie długo oczekiwany, najnowszy film outsidera kina amerykańskiego Jima Jarmuscha z gwiazdorską obsadą - TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ!! Czekacie? My czekamy!!! A aby to oczekiwanie umilić przypomnimy wcześniej kilka (...)
 • 18 lipca, 10:00 - Warszawa, Dom Spotkań z Historią
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  Zastanawiasz się, skąd brać ciekawe cyfrowe zasoby i na jakich warunkach z nich korzystać w swojej pracy? Poćwicz z nami szukanie i wybieranie zasobów, by stworzyć z nich własny kolaż - tekstowy, wizualny lub dźwiękowy - który będzie promował (...)
 • 18 lipca, 10:00 - Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
  , koncert
  Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 zaprasza na koncert „Upominki dla całej rodzinki” w wykonaniu zespołu Pro Arte. Profesjonalni muzycy z agencji „Pro Arte” wystąpią dwukrotnie w edukacyjnym koncercie pt. „Upominki dla całej rodzinki”. W (...)
 • 18 lipca, 10:00 - Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65
  , koncert
  Wakacyjne atrakcje dla najmłodszych 🎼🎼 Targówek w spódnicy i Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zapraszają na koncert „Upominki dla całej rodzinki" w wykonaniu zespołu 🎶🎵Pro Arte. 🎶🎵 W programie: ✔️utwory poetyckie (...)
 • 18 lipca, 10:00 - Warszawa, Muzeum Narodowe w Warszawie
  Pokaz malarstwa i rysunków Jacka Malczewskiego ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie będzie okazją do spojrzenia na twórczość artysty przez pryzmat dzieł Juliusza Słowackiego. Pokaz otworzą rzadko pokazywane rysunki Słowackiego i Malczewskiego (...)
 • 18 lipca, 12:00 - Warszawa, MultiPub pod grubą Kaśką
  Mała rozgrzewka przed weekendem. U nas bawimy się cały czas :) Wieczorem karaoke i impreza klubowa Wstęp wolny przez całą noc na obydwie sale Sala klubowa - Dj z grupy House Connection http://houseconnection.pl/ Start: 20.30 Sala pubowa – (...)
 • 18 lipca, 12:00 - Warszawa, Muzeum Narodowe w Warszawie
  , dla dzieci
  Lubicie podróżować? Góry, morze, jezioro, czy dalekie kraje? W Muzeum można poznać wiele niezwykłych miejsc. Śladami artystów wyruszymy na wyprawę do odległych krain, usłyszymy szum morza i wiatru, wybierzemy się na górką wycieczkę i odpoczniemy (...)
 • 18 lipca, 12:00 (różne terminy) - Żelazowa Wola, Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli
  Od początku kwietnia do końca października, w każdy czwartek i piątek, w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina można wysłuchać piętnastominutowych prezentacji młodych, utalentowanych pianistów – uczniów szkół muzycznych, laureatów prestiżowych konkursów (...)
 • 18 lipca, 15:00 - Izabelin, Centrum Kultury Izabelin
  Zapraszamy Cię do świata jogi. Możesz zacząć pasjonującą przygodę z tym niezwykłym sportem, który ma na celu rozwijać ciało i umysł. Proponujemy Ci ćwiczenia, które zarówno pozwolą dobrze zakończyć dzień, zadbać o Twój kręgosłup oraz pozbyć (...)
 • 18 lipca, 15:00 - Płock, Przetwornia - Staromiejskie Centrum Biznesu
  Serdecznie i gorąco zapraszamy na kolejne z cyklu "Aktywny senior" warsztaty! Tym razem coś raczej dla Pań "Życie zaczyna się po 60-tce!" to bezpłatne warsztaty kosmetyczne, na które zapraszamy 18 lipca 2019 roku. Miejsce: Przetwornia - Staromiejskie (...)
 • 18 lipca, 16:00 - Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
  , warsztaty
  Lato to czas koncertów na świeżym powietrzu, festiwali muzycznych i zabawy. Jeśli interesuje Cię proces powstawania muzyki, to koniecznie musisz przyjść na warsztaty DJ-skie organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Bemowo. Na czterech (...)
 • 18 lipca, 16:00 - Warszawa, La Playa
  W czwartek udowadniamy, że młodość to nie wiek lecz stan umysłu i ducha. Serca najlepiej przypominają sobie jak bić, a nogi jak tańczyć przy niestarzejących się hitach lat '80 i '90. Nasi barmani dostarczą paliwa w tej plażowej podróży do wspomnień (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa
  , warsztaty, networking, ciekawe
  Rozmawiaj, Słuchaj, PoznawajEnglish Workshops, czyli warsztaty mówienia po angielsku, to nowoczesna forma nauki dla tych, którzy wiele lat uczyli się angielskiego i wciąż nie mówią płynnie lub dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
  , dyskusja
  Pozostajemy przy książkach Chrisa Cartera! Na następnym spotkaniu porozmawiamy o "Egzekutorze", czyli drugim tomie serii o Robercie Hunterze. Przyjdź, jeżeli znasz lub chcesz poznać książki autora! Spotkamy się 18 lipca o godzinie 17:30 w Wypożyczalni (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa, Floriańska 14, Praga Północ, Warszawa
  W czwartkowe popołudnie zwiedzamy okolice katedry św. Floriana, która jest jedną z niewielu praskich budowli, które zostały zrekonstruowane po całkowitym zburzeniu w czasie wojny. Obejrzymy obecny kościół, który różni się od tego, który stał (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa, Cafe PoWoli
  Temat spotkania: Rynek pracy dla kobiet A w nim m.in: Praca zdalna Elastyczne godziny pracy Łączenie ról społecznych z pracą Praca dla kobiet z niesprawnością Działalność gospodarcza Wstęp wolny ! Zapraszamy :) Do zobaczenia! Spotkanie prowadzi (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Seminarium inspirujące Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem (dofinansowane) Zapraszamy na dofinansowane seminarium inspirujące SZTUKA MÓWIENIA NIE Z CZYSTYM SUMIENIEM w duchu filozofii Jespera Juula. Spotkanie zachęca rodziców do mówienia (...)
 • 18 lipca, 17:30 - Warszawa, Muzeum Warszawy
  BIŻUTERIA I KAMIENIE SZLACHETNE
  , warsztaty
  Warsztat i techniki złotnicze z perspektywy projektanta biżuterii Wykład towarzyszący wystawie Spółdzielnia ORNO. Biżuteria | wystawa. Paweł Podbielski-Kowalski jest czynnym i cenionym projektantem biżuterii autorskiej. W połowie lat 90. XX (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Cook Story by Samsung
  Jeżeli jesteś singlem i lubisz, lub chcesz nauczyć się gotować spędź ten czwartkowy wieczór w Cook Story! Serdecznie zapraszamy na drugie warsztaty dla Singli. Cudowna atmosfera, ciekawi ludzie, pyszne jedzenie, muzyka i wino! Świeże, sezonowe (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Cook Story by Samsung
  Jeżeli jesteś singlem i lubisz, lub chcesz nauczyć się gotować spędź ten piątkowy wieczór w Cook Story! Serdecznie zapraszamy na drugie warsztaty dla Singli. Cudowna atmosfera, ciekawi ludzie, pyszne jedzenie, muzyka i wino! Świeże, sezonowe (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Teatr Kwadrat
  ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Prywatne Centrum Kształcenia
  Seminarium Olega Torsunova „Szczęśliwe życie rodzinne”. Тemat warsztatu jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy są w związkach rodzinnych, a także dla tych, którzy myślą lub planują założyć rodzinę; dla tych, którzy zawiedli (...)
 • 18 lipca, 18:00 (3 dni) - Warszawa, Prywatne Centrum Kształcenia
  , warsztaty
  PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! OLEG TORSUNOV - nauczyciel wiedzy wedyjskiej ze swoim unikatowym seminarium:„SZTUKA UDANYCH RELACJI - JAK ŻYĆ Z UKOCHANĄ OSOBĄ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE”Wedy są pierwotną, ogólnoświatową wiedzą naszych przodków (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Śliwice
  , warsztaty
  Żyć oszczędnie, zdrowo i bardziej ekologicznie jednocześnie? To możliwe dzięki stylowi życia "zero waste" (z angielskiego "bez śmieci"). Bezpłatne warsztaty dla rodzin realizowane w ramach projektu do budżetu partycypacyjnego pt. Praga bez śmieci (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Żydowski Instytut Historyczny
  , oprowadzanie kuratorskie
  Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po Światło negatywu | wystawa czasowa! „Światło negatywu” to wystawa o metodzie. O tym, jak czytać język fotografii z getta warszawskiego, zebranych dzięki pracy grupy Oneg Szabat w latach 1939–1943. Zdjęcia (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Plac Defilad
  Od zawsze wierzymy, że świat może być lepszy. Że można go poprawiać patrzeniem ludziom prosto w oczy, mocnym uściskiem dłoni albo po prostu mówieniem, że się kogoś kocha. Wiemy, że dużo dobrego płynie ze spędzania czasu z innymi ludźmi. Sprawdzamy (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Praski Ogródek Sąsiedzki DK Praga
  Cztery żywioły - ogień 18.07.2019, godz. 18:00-20:30 OGIEŃ - warsztaty plastyczne dla dzieci - warsztaty tańca z ogniem bez ognia – żonglowanie, kręcenie poyami. - ujawnienie sekretu sekret ziania ogniem oraz połykania płomieni - fireshow
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Muzeum Warszawskiej Pragi
  , spacer
  Jak często poruszając się po mieście zdarza nam się szukać innej niż zwykle drogi? Zajrzeć w ciekawą uliczkę, zaznać tajemniczego chłodu bramy, wywołać echo w przypadkowo znalezionym podwórku? Czy chłoniemy uważnie wrażenia z danego miejsca (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Zodiak Warszawski Pawilon Architektury
  ARCHITEKTURA
  , oprowadzanie kuratorskie
  W Warszawie jest 67 przestrzeni określonych administracyjnie jako place lub rynki. W większości są one zagospodarowane i pełnią wyznaczone funkcje komunikacyjne. Czy to znaczy, że ich potencjał jest w pełni wykorzystywany przez mieszkanki i (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
  , pokaz
  W każdy wakacyjny czwartek podczas trwania wystawy „Alienacje albo następnym razem pożar" zapraszamy na spotkania wokół jednego z prezentowanych na niej filmów. Spotkanie będzie składać się ze wstępu przewodniczki lub przewodnika, wspólnego (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Warszawa, Okręg Warszawski ZPAP
  , wernisaż
  "Najbardziej podoba mi się malowanie obrazów z wyobraźni, posiadające symboliczne znaczenie. Jednocześnie odczuwam również silne emocje oraz czerpię inspirację ze świata rzeczywistego. Uwielbiam subtelne kolory natury, ludzkie sylwetki, a szczególnie (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Płock, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
  Muzyczne Czwartki na Płockiej Starówce Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na sześć kameralnych koncertów w wykonaniu muzyków współpracujących z Płocką Orkiestrą Symfoniczną. Począwszy od 4 lipca do końca sierpnia, w wybrane czwartki (...)
 • 18 lipca, 18:15 - Legionowo, Arena Legionowo
  Dosyć lenistwa i siedzenia przed telewizorem! Najwyższy czas, by wyjść z domu i zrobić coś dobrego dla siebie - zadbać o swoją kondycję i zdrowie, w co Nordic Walking wpisuje się doskonale! Do dzieła, nie ma na co czekać. Kije w ruch!!!! Dotleń (...)
 • 18 lipca, 18:30 - Warszawa, Cook Up
  Od tysięcy lat wok jest nieodłącznym elementem tradycji kulinarnej Azji. Korzystają z niego Tajowie, Wietnamczycy, Chińczycy, Koreańczycy czy Japończycy. Gotuje się na nim nie tylko spektakularnie, ale i szybko, dlatego przygotowywane potrawy (...)