WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo małopolskie

Województwo małopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 21 maja, 18:00 (6 dni) - Kraków
  , juwenalia
  Zaczynamy! ❤️ Najbardziej wyczekiwany i rozrywkowy tydzień studenckiego życia - Juwenalia Krakowskie 2019 powracają! W tym roku odbędą się w dniach od 21 do 26 maja. www.juwenalia.krakow.pl ❗ PROGRAM JUWENALIÓW KRAKO(W)SKICH 2019 (...)
 • 23 maja (4 dni) - Kraków, bran
  WSPINACZKA I ALPINIZM
  , dla dzieci, rodzinne, zawody
  Integrowanie Przez Wspinanie to wielka integracja środowiska wspinaczkowego – przede wszystkim ludzie pełni pasji, którzy tworzą to wydarzenie. Prowadzimy warsztaty wspinaczkowe zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. W programie (...)
 • 23 maja, 10:00 - Oświęcim, Muzeum Zamek w Oświęcimiu
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  Główna idea wystawy „Zgadnij co to!” jest zaprezentowanie przedmiotów, które we współczesnych czasach nie mają zastosowania w codziennym życiu lub też takich, które charakterystyczne są przy wykonywaniu specjalistycznych zawodów (najczęściej (...)
 • 23 maja, 16:00 (4 dni) - Tarnów
  II RUNDA MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH - VII TARNOWSKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
 • 23 maja, 18:00 - Kraków, Klub Studencki Żaczek
  , koncert
  Juwenaliowy Koncert Rapowy, 23.05 Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5 JAN RAPOWANIE GUZIOR OTSOCHODZI SOKÓŁ *** Prowadzenie: DJ Avens i Szymon Lewel *** BILETY bilet ulgowy - 15,00 zł (ważny tylko z legitymacją (...)
 • 23 maja, 18:00 - Kraków, Centrum Kultury Podgórza
  Wykonawcy: Piotr Krępeć - gitara Augusta He ( Chiny) - gitara W programie: Piotr Krępeć wykona swój autorski repertuar, na który złożą się widowiskowe utwory z płyty "In Substance" grane na gitarze akustycznej techniką fingerstyle; pełne oddechu (...)
 • 23 maja, 18:30 - Kraków, Kijów.Centrum
  , transmisja
  Dzieło genialnego rosyjskiego symfonika, jednego z najwybitniejszych kompozytorów XX wieku – Dmitrija Szostakowicza. Jego pierwszy balet, „Złoty Wiek”, był w latach 30. ub. wieku przedmiotem ostrej krytyki, w końcu cenzura doprowadziła do zdjęcia (...)
 • 23 maja, 18:30 - Kraków, Ośrodek Ruczaj
  , przedstawienie
  Nowy projekt na mapie kulturalnej Krakowa: scena, na której prezentować się będą twórcy współczesnych piosenek kabaretowych oraz wykonawcy przebojów sprzed lat! Cykl zainauguruje krakowski Kabaret A JAK, współorganizator przedsięwzięcia, w (...)
 • 23 maja, 18:30 - Kraków, Bonobo Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza
  W ramach XIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege zapraszamy na spotkanie otwarte, którego celem jest promocja zdrowej, ekonomicznej i przyjaznej planecie diety roślinnej! 🌱 Dreads_n_Grass - czym tak właściwie jest freeganizm? Z jakich powodów (...)
 • 23 maja, 19:00 - Kraków, Krakowski Teatr VARIETE
  Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw (...)
 • 23 maja, 19:00 - Tarnów, Centrum Sztuki Mościce
  , musical
  „The Best Of Broadway” czyli podróż do magicznego świata musicalu, w którym przewodniczką jest perfekcyjna w każdym geście artystka - Grażyna Brodzińska. Śpiewaczka swoim głosem potrafi poruszyć nawet najgłębiej ukrytą strunę i podbić serca (...)
 • 23 maja, 19:00 - Bochnia, Kino Regis
  Kolejny odcinek cyklu "Wystawa na ekranie" (23 maja 2019) poświęcony będzie francuskiemu malarzowi i najsłynniejszemu przedstawicielowi fowistów - Henriemu Matisse. Początek projekcji o godz. 19.00. Film dokumentujący kolekcję Henri’ego Matisse’a (...)
 • 23 maja, 20:00 - Kraków, Tauron Arena Kraków
  Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arena Kraków. Uwielbiany (...)
 • 23 maja, 20:00 - Oświęcim, Klub Menago 2.0
  Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością (...)
 • 23 maja, 20:00 - Kraków, Strefa Plaża AGH
  , koncert
  23.05, Strefa Plaża AGH, ul. Rostafińskiego 18:00 Otwarcie Bram 20:00 Start Koncertów KWIAT JABŁONI DARIA ZAWIAŁOW NOSOWSKA *** BILETY: ULGOWY (ważny tylko z legitymacją studencką) 20 / 30 zł - sprzedaż do 12.05 lub do wyczerpania (...)
 • 23 maja, 20:00 - Kraków, Artefakt Café | Sétka Sztuki
  Zapraszamy na kolejny Impro Dżem, czyli komediowe improwizacje sceniczne w których wezmą udział improwizatorzy z krakowskich grup impro. Dżemy Komediowe przypominają trochę dżemy muzyczne, gdzie muzycy z różnych zespołów i o różnym doświadczeniu (...)
 • 23 maja, 20:00 - Kraków, Cafe Szafe
  Lubicie góry i rowery? Ekipa BikeTrip'a zaprasza do #cafeszafe na slajdowisko związane z podróżami w najpiękniejsze zakątki naszego globu. Porozmawiamy o Himalajach, Maroku, górach Kirgistanu, a naszym gościem będzie Vi Ju - przewodnik górski (...)
 • 23 maja, 21:00 - Kraków, Teatr Barakah
  , wernisaż
  „Vermilion Substances” to kolekcja ilustracji powstałych w czasie, gdy autor mieszkał w Krakowie. Są one materializacją emocjonalnej i inspirującej podróży oraz odnajdywania się w odmiennej kulturze. Jednocześnie zachęcają widzów do znalezienia (...)
 • 23 maja, 21:00 - Kraków, Teatr Cabaret
  Z wiosenną energią wracamy do naszych cyklicznych imprez SWING NIGHT z muzyką na żywo!🎺 Nasz zespół FRANK E LA FAMIGLIA grać będzie do tańca co drugi czwartek w Kabarecie. Najbliższe edycje planujemy tuż po świątecznej przerwie, tj. 👉 (...)
 • 23 maja, 21:30 - Kraków, Jazz Rock Cafe
  Nu metal, czyli połączenie najróżniejszych gatunków z ciężkim brzmieniem! Zapraszamy na noc z takimi zespołami jak: Limp Bizkit, Linkin Park, Papa Roach, System of a Down, Korn, Slipknot, Hollywood Undead, Deftones oraz wieloma innymi! Wstęp (...)
 • 23 maja, 22:00 - Kraków, Klub Coco
  Music: HH/ RNB/ MASHUP/ BMORE/ PARTY ROCK RNB FLOOR: DJ IKZ /Coco Music Club & Kraków/ #cocostaff zaprasza na nowy cykl czwartkowych imprez: Thirsty Thursday! Tuż przed weekendem ugasimy Wasze imprezowe pragnienia! Pomogą nam w tym specjalne (...)
 • 23 maja, 22:00 - Kraków, Four Music Club
  Co robimy w czwartek? Oczywiście witamy weekend! Mamy dla Was cotygodniowe, czwartkowe menu od 22:00 do 23:14 w cenie 4 zeta tylko u nas: - piwo, - whisky z colą, - Sex on the Beach, - bania wódki. Dodatkowo za 12 zł dostaniecie 6 przepysznych (...)
 • 23 maja, 22:00 - Kraków, Shakers Kraków
  REBELLIOUS Wiemy, że młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego studenckie czwartki pozostają również i naszą tradycją! :) Czwartek to już prawie weekend, dlatego zróbmy sobie „mały” B4! Między 23:00 a 2:00 usłyszysz u nas dzwonek, który (...)
 • 24 maja (3 dni) - Słopnice
  NA ORIENTACJĘ
  Pełna nazwa wydarzenia: 16. Międzynarodowy Ekstremalny Mraton Pieszy KIERAT 2019 Rodzaj wydarzenia: górski długodystansowy maraton pieszy Charakter wydarzenia: maraton na orientację Lokalizacja: Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki Miejsce startu/ (...)
 • 24 maja, 9:00 - Kraków, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  , wykład, networking
  Konferencja finansowana w ramach projektu pt.: "AGH - Strategia Doskonałości", w ramach programu MNiSW pod nazwą "Strategia Doskonałości - Uczelnia Badawcza". Centrum Transferu Technologii AGH oraz INVESTIN sp. z o.o. zapraszają do udziału (...)
 • 24 maja, 9:30 - Rytro, Stacja Narciarska Ryterski Raj
  , dla dzieci
  Zawody rowerowe dla dzieci ze szkół podstawowych w Powiecie Nowosądeckim. Kolarstwo górskie.
 • 24 maja, 11:00 - Kraków, Klub Piaskownica
  Witajki i Papatki - przedstawienie teatralne dla najmłodszych (1 - 5 lat) w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie.
 • 24 maja, 13:00 (3 dni) - Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury
  Przyszedł maj a wraz z nim nadchodzą 46 Wadowickie Spotkania Teatralne ZGRAJA, które zapowiadają prawdziwe święto teatru! Zgraja to zgromadzenie osobowości, różnorodnych gatunków teatralnych i świeżego podejścia do sztuki widzianej okiem młodych (...)
 • 24 maja, 15:00 - Sękowa, Buczynowa Dolina-Agroturystyka Beskid Niski
  Stań twardo na ziemi. Poczuj skąd wieje wiatr. To będzie czas podróży do głębi. Ku wewnętrznej ciszy, ku męskiej mocy, ku sile spokoju. Usłysz swój wewnętrzny głos. Daj mu się wykrzyczeć. Odkryj w sobie uważność, delikatność, czułość, które (...)
 • 24 maja, 15:30 - Kraków
  , koncert, juwenalia
  24 maja 2019, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, Kraków Samorząd Studentów Krakowskiej Akademii zaprasza studentów wszystkich uczelni na coroczne święto! Już 24 maja Koncert Plenerowy na Kampusie KAAFM. #WSTĘP_WOLNY - Na jedną legitymację (...)
 • 24 maja, 17:00 - Kraków, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
    Już po raz piąty do Krakowa przyjadą czołowe browary rzemieślnicze z całej Polski, by zaprezentować Wam to, co w krafcie najlepsze. Wśród naszych gości znajdziecie dobrze znane marki, gwiazdy rodzimego kraftu, które (...)
 • 24 maja, 18:00 - Zakopane, Klub Dworzec Tatrzański
  , spotkania autorskie, wernisaż, wystawa
  Pewnego razu zamarzyłam sobie polecieć do Norwegii na dłużej. Okazało się to możliwe do zrealizowania poprzez udział w stypendium artystycznym w Bergen. W trakcie przygody towarzyszyły mi myśli o złożeniu fotograficznych wspomnień w wystawę (...)
 • 24 maja, 18:00 - Oświęcim, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
  24 maja zapraszamy na XV. Alternatywną Scenę MDSM! 18.00 Przystanek Teatr - spektakl "Ławeczka" w wykonaniu Honoraty Magdeczko-Capote i Krzysztofa Rogacewicza 19.30 Anty-Salon Poezji - spotkanie z Urszulą Zajączkowską 20.45 Niszowe Studio Dźwięku (...)
 • 24 maja, 18:00 - Bukowina Tatrzańska, Bukowiańskie Centrum Kultury - Dom Ludowy
  Tym razem zapraszamy na wystawę malarstwa Ścieżki Tuszu u stóp Tatr. W pięknym i zabytkowym Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. Kurator wystawy: Anna Katarzyna Maleszko Prezentowane prace pochodzą z ostatnich dwóch lat. Wystawa będzie trwała (...)
 • 24 maja, 19:00 - Kraków, Krakowski Teatr VARIETE
  Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw (...)
 • 24 maja, 19:00 - Kraków, Klub Kwadrat
  В мае 2019 в оркестр «Ляпис 98» и Сергей Михалок отправляются в Польшу. На концерте вас ждёт эксклюзивное шоу «Всем девчонкам нравится», посвящённое яркому празднику весны, состоящее только из золотых хитов и любимых песен, которые поют уже (...)