WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 23 maja (20 dni) - Lublin, Arena Lublin
  Impreza rozpocznie się 23 maja, a zakończy 15 czerwca. Wystąpią w niej 24 drużyny. Oprócz Lublina mecze będą rozgrywane w Łodzi, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni i Tychach. W sumie odbędą się 52 spotkania. Gospodarzem meczu otwarcia i finału (...)
 • 23 maja, 16:00 - Łaszczów, Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie
  , dla kobiet
  Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie zaprasza na DZIEŃ MATKI. W programie: * występ dzieci uczęszczających na zajęcia nauki gry na gitarze klasycznej oraz instrumentach klawiszowych w GOK Łaszczów, *słodki poczęstunek. Podczas wydarzenia będzie (...)
 • 23 maja, 17:00 (4 dni) - Lublin, Miasto Poezji
  , festiwal
  “Miasto Poezji” - XII. Lubelskie Spotkania Literackie Termin: 23-26 maja 2019 r. Strona festiwalu: www.miastopoezji.pl Hasło tegorocznej edycji: “poezja w powietrzu/wiersze w eterze” Miasto Poezji to największy lubelski festiwal poetycki. (...)
 • 23 maja, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  SKRZYPEK NA DACHU Jubileusz 35-lecia pracy artystycznej Marioli Zagojskiej „Skrzypek na dachu” to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie tworzącego w jidysz pisarza Szolema Alejchema. Osadzony w realiach carskiej (...)
 • 23 maja, 18:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  , pokaz
  Lubelski Festiwal Filmowy cały rok „To miłość" 23 maja 2019, godz. 18.00, wstęp wolny Lubelski Festiwal Filmowy to międzynarodowe święto kina, okazja do zapoznania się z najnowszymi filmami wschodzących gwiazd światowej kinematografii. Majowy (...)
 • 23 maja, 18:00 - Świdnik, Biblioteka Świdnik
  Już dziś zapraszamy Państwa na wieczór z muzyką i poezją Kamila Krzeszowiec. Każde spotkanie muzyczne z Kamilą Krzeszowiec w naszej bibliotece jest dużym wydarzeniem. W kameralnej i przyjacielskiej atmosferze jej poezja i muzyka stają się naszym (...)
 • 23 maja, 18:00 - Chełm, Centrum Kultury Filmowej "Zorza"
  Tytułowy Lazzaro (Adriano Tardiolo) jest mieszkańcem zapomnianej przez Boga i ludzi sycylijskiej wsi, bezlitośnie eksploatowanej przez baronową Alfonsinę De Lunę (Nicoletta Braschi) i jej ekonoma. Nieznający ironii, występku ani fałszu chłopak (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Wola Duża, Wola Duża 31, 23-400 Wola Duża, Polska
  Odliczamy do IV MotoMajówki Biłgoraj 2019 😎 Spontaniczna pracuje pełną parą aby zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych MotórManiaków. Zagrają dla Was: The Louders Shame Yourself Head Vision FIRE LBL ROCK-OUT AlcoholicA Jak macie (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Lublin, Bikepark Lublin
  Kochani! Jest nam niezmiernie miło :) zaprosić Was na czwartą już edycję jedynej takiej imprezy rowerowej po tej stronie Wisły! ;) Spotykamy się w Lublinie już 24 maja (piątek) a startujemy w sobotę rano. Do wyboru będą tym razem aż trzy trasy: (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Lubartów
  Taaaak! - Po raz pierwszy w Lubartowie! 😍 :"Żarciowozy Tour" 🚍🚍🚍 zawita do Lubartowa 🎯 3️⃣ pyszne dni na Rynku 👩‍👩‍👧‍👦 Niezapomniane rodzinne chwile przy pysznym jedzeniu 🔝 Najlepsze Żarciowozy w Polsce 🤤 Kuchnia z całego Świata 💑 (...)
 • 24 maja, 17:00 - Biłgoraj, Hala OSiR Biłgoraj
  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania i ruchu na świeżym powietrzu do wzięcia udziału w imprezie sportowej ,,Biłgoraj Biega’’. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 24 maja o godz. 17:00. Długość trasy biegu liczy 1200 m – Plac przy (...)
 • 24 maja, 18:00 - Puławy, Pałac Czartoryskich w Puławach
  Jacek Kortus (ur. 1988 r. w Poznaniu) – laureat XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie. Ukończył studia z wyróżnieniem w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w klasie fortepianu prof. Waldemara Andrzejewskiego (...)
 • 24 maja, 18:30 - Lublin, Dom Kultury
  Borcrew, Grupa Patent Event oraz klub Dom Kultury mają ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy koncert premierowy Joda w Lublinie w ramach trasy koncertowej #ORIENTORIENT TOUR ! Jako Gość Specjalny zagra reprezentant Stoprocent - Kabe Joda (...)
 • 24 maja, 18:30 - Ryki, Kwadrat Artystyczny
  Zapraszamy na wernisaż malarstwa BARBARY DĘBEK > 24/05/20419 > godz: 18:30 wstęp wolny
 • 24 maja, 19:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  Lubelska Wiosna Młodych 24-26 maja Koncert Uczniów Szkół Muzycznych Województwa Lubelskiego Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej Wojciech Rodek – dyrygent OSM im. K. Lipińskiego w Lublinie Iwona Piskorska – altówka Zuzanna Nierubca (...)
 • 24 maja, 19:00 - Lublin, Pracownia Otwarta LuCreate
  , wernisaż
  Szukasz planów na piątkowy wieczór? Chcesz zrobić coś kreatywnego, a jednocześnie zrelaksować się i odpocząć? ✨ 📣 Pracownia Otwarta organizuje kolejny WERNISAŻ PRAC. Przed nami pierwsza samodzielna wystawa prac Tomasza Majewskiego. Składa (...)
 • 24 maja, 19:00 - Lublin, Polskie Radio Lublin
  Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin lub poprzez rejestrację: https://jolkasip.evenea.pl Jolka Sip to charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów, która współpracuje z grupą utalentowanych muzyków, cenionych w środowisku artystycznym (...)
 • 24 maja, 19:00 - Zamość, Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu
  piątek, 24 maja 2019, 19:00 Sala Koncertowa Orkiestry Koncert Symfoniczny wykonawcy Prof. Zakhar Bron (skrzypce) - znany na całym świecie wybitny skrzypek i pedagog Raquel Areal Martinez (skrzypce) - Hiszpania - Laureatka I miejsca XIV Międzynarodowego (...)
 • 24 maja, 20:00 - Lublin, Klub Graffiti
  , koncert
  Zapraszamy wszystkich na "BAKAJLANDO", czyli przedpremierowy koncert pierwszej płyty Wiśni Bakajoko. Na scenie wystąpią: - Wiśnia Bakajoko I GOŚCIE - ELDORADO (Areczek PRG, Rastek Kronikarz, Jezior TRCH) - ARECZEK PRG & Robson PRO - EKU EKU (...)
 • 24 maja, 20:00 - Lublin, Klub Graffiti
  Zapraszamy wszystkich na "BAKAJLANDO", czyli przedpremierowy koncert pierwszej płyty Wiśni Bakajoko. Na scenie wystąpią: - WIŚNIA BAKAJOKO I GOŚCIE: - ELDORADO (Areczek PRG, Rastek Kronikarz, Jezior TRCH) - ARECZEK PRG & ROBSON PRO - EKU - WDP (...)
 • 24 maja, 20:00 - Lublin, PLENER
  ☀️ OTWIERAMY SEZON LETNI PLENER 2019! ☀️ 🌻 FLIRTINI CREW - JEDYNAK / Zeppy Zep / Spisek Jednego 🌻 ROSALIE. - gościnnie z Flirtini 🌻 GVERILLA - gościnnie z Flirtini Lokalne wsparcie - Raz Dwa Widzimy się przy barze, na leżakach, na parkiecie (...)
 • 24 maja, 20:00 - Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury
  "Gbury" Carla Goldoniego 24 maja, godz. 20.00, sala widowiskowa BCK, bilet 15 zł W dwa tygodnie po premierze na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury ponownie zagrany zostanie spektakl „Gbury” Carla Goldoniego. W role Gburów oraz temperamentnych (...)
 • 24 maja, 20:00 - Kraśnik, Dąbrówka Kraśnik
  24 maja (piątek) w restauracji „Dąbrówka” o godz. 20:00 specjalnie dla kraśniczan wystąpi Sidney Polak - wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor. Sidney Polak zasłynął jako perkusista zespołu T.Love, którego członkiem jest od (...)
 • 25 maja, 10:00 (2 dni) - Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , dla dzieci
  Festiwal Czekolady i Słodyczy na Biłgorajskich Dniach Dziecka, to wydarzenie napisane bajkowym językiem dla dzieci w KAŻDYM WIEKU! Manufaktury czekolady i słodyczy z całej Polski zaprezentują Państwu repertuar wyrobów w różnej formie i smaku (...)
 • 25 maja, 11:00 - Zamość
  NA ORIENTACJĘ
  Puchar Roztocza w BnO 2019. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientację
 • 25 maja, 12:00 - Janowiec, Zamek Firlejów w Janowcu
  W sobotę 25 maja 2019 r. zapraszamy na jubileuszową 10. edycję ŚWIĘTA WINA NA ZAMKU W JANOWCU. Jak co roku przygotujemy degustację najlepszych lokalnych win oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Imprezie towarzyszył będzie kiermasz, piknik (...)
 • 25 maja, 12:00 - Brzeziny
  Stowarzyszenie "Ocalić od zapomnienia" w Brzezinach, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz Gmina Bełżec serdecznie zapraszają na uroczystość obchodów 75. rocznicy Brzezin - śladami por. Stefana Kobosa ps. "Wrzos", pod honorowym (...)
 • 25 maja, 15:00 - Biała Podlaska, Park Radziwiłłowski
  Holi Festival Poland powraca do Białej Podlaskiej w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019! Święto Kolorów odbędzie się w Białej Podlaskiej w Parku Radziwiłłów już 25go maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i (...)
 • 25 maja, 15:00 - Lubartów
  Stowarzyszenie Alwernia Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny zaprasza na Paradę Motocyklową, która odbędzie się w ramach organizacji XII Kapucyńskiego Pikniku Motocyklowego. Impreza ma charakter charytatywny i odbędzie się 25 (...)
 • 25 maja, 16:00 - Kazimierz Dolny, Zespół Zamkowy w Kazimierzu Dolnym
  ROKSANA WĘGIEL- zwyciężczyni I edycji The Voice Kids, a przede wszystkim 16-stego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi zachwycają zarówno jej rówieśników (...)
 • 25 maja, 17:00 - Biała Podlaska, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
  Janusz Laskowski znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak  (...)
 • 25 maja, 17:00 - Puławy, Hala ZST w Puławach
  W ostatnią sobotę maja (25.05) o godz. 17:00 mamy zaszczyt zaprosić Państwa do hali Zespołu Szkół Technicznych na koncert galowy Zespołu Baletowego „Etiuda”, prowadzonego przez panią Ilonę Rogozik. Koncert galowy to podsumowanie dotychczasowej (...)
 • 25 maja, 18:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  Lubelska Wiosna Młodych 24-26 maja Koncert Symfoniczny Młodzieżowa Orkiestra Kameralna Kawalera de Saint-George Michał Balas – wiolonczela Filip Kozłowski – dyrygent Program: Chevalier de Saint-George – Uwertura do opery „Anonimowy kochanek” Joseph (...)
 • 25 maja, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  , koncert
  12 TENORÓW & DIVA SYMFONICZNIE 12 Tenorów to najnowszy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowi artyści wokaliści koncertujący na wielu europejskich scenach. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny (...)
 • 25 maja, 19:00 - Stężyca, Wyspa Wisła
  , koncert
  Dzień Matki to idealny moment by spędzić miło czas z kobietami, które są dla nas bardzo ważne. Już dziś zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w kompleksie Wyspa Wisła 25 maja (sobota). To będzie fantastyczne (...)
 • 26 maja, 8:00 - Nałęczów
  Zmierzcie się z najtrudniejsza trasą Road Tour. Ukończcie najeżony trudnościami wyścig, gdzie nie brakuje ani męczących podjazdów, ani szybkich zjazdów. Uważajcie na wymagające znakomitej techniki zakręty. Nie traćcie koncentracji ani przez (...)