AKTUALNE KONKURSY

Kraków: wygraj bilety na spektakl Teatru Barakah

10 sty 2017 małopolskie teatr konkurs blog
Mróz i smog zaatakowały jednocześnie, więc czeka nas ciężki tydzień... Nie uratujemy Was ani przed jednym, ani drugim, lecz na osłodę rozdamy kolejne bilety - niech Wam pomogą umilić weekend. Tym razem czekają na Was dwie podwójne wejściówki na spektakl "Królowa Wanny" w Teatrze Barakah.

Festiwal Jestem Kobietą - wyniki konkursu

10 sty 2017 śląskie konkurs blog
Mamy dziś bardzo dobrą nowinę dla Pań biorących udział w naszym ostatnim konkursie, w którym do wygrania były 3 bilety na odbywający się w Katowicach Festiwal Jestem Kobietą. Bilety zapewniają powitalnego drinka, pamiątkowe zdjęcie, możliwość udziału w konkursach z nagrodami, otrzymania kuponów rabatowych od Partnerów imprezy, bezpłatny udział w prelekcjach, warsztatach i występach odbywających się na scenie głównej.

Katowice: wygraj wejściówki na Festiwal Jestem Kobietą

05 sty 2017 śląskie zdrowie i uroda konkurs blog
Nie wiemy jak u Was, ale u nas jeszcze panuje świąteczny nastrój, a to oznacza... bilety do wygrania :). Tym razem mamy aż 3 wejściówki na Festiwal Jestem Kobietą w Katowicach.

Konkurs: Disco Attack w Spodku

25 paź 2016 muzyka konkurs
Niektórzy mogą powiedzieć, że Was rozpieszczamy, ale my po prostu chcemy żebyście się dobrze bawili :). Dlatego mamy dla Was 5 kolejnych biletów :).

Kolejny konkurs z Wydawnictwem Sonia Draga

13 paź 2016 mazowieckie literatura konkurs
Wydawnictwo Sonia Draga rozpieszcza użytkowników KIWIPORTAL :). Z okazji premiery książki „Ostatni templariusz” Raymond’a Khoury mamy dla Was kolejny konkurs. Autor międzynarodowych bestsellerów takich jak: "Ostatni templariusz", "Diabelski eliksir", "Decydująca rozgrywka" a także uznany scenarzysta, producent filmowy i telewizyjny będzie gościem Księgarni Korekty.

Konkurs z Allianz

12 paź 2016 mazowieckie muzyka konkurs
Tym razem mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Dzięki uprzejmości firmy Allianz do szczęśliwca trafi podwójny bilet na zamknięty dla publiczności koncert Masterclass z Lang Langiem!

Warszawa: wygraj książki od Wydawnictwa Sonia Draga

12 paź 2016 mazowieckie literatura konkurs
Mieliśmy już do wygrania bilety na koncerty i spektakle. Teraz mamy coś dla moli książkowych: jeszcze ciepłą, pachnącą świeżym drukiem najnowszą książkę Romaina Puértolasa.